Інсектицид Синерид
Контактные данные
Цена
24 грн
Описание
- Марка (бренд)Сімейний Сад
- Безопасность для пчел:Безопасно для пчел
- Вид вредителя:Короед,Пильщик,Златка,Пьявица,Клоп,Цветоед,Скрытнохоботник,Колорадский жук,Тля,Трипс,Галиця листовая,Огневка,Хермес,Усач
- Вид препарата:Химический
- Время использования:Весна,Лето,Осень,После всходов растения,До цветения,Во время цветения,После цветения
- Действующее вещество:Тиаклоприд
- Защитное действие (день):16-20
- Интервалы обработок:21-30 дней
- Класс опасности:Класс III - умеренно опасные
- Количество обработок:2,4
- Культура растений:Декоративные растения,Овощные растения,Плодовые деревья,Фруктовые растения,Хвойные растения,Ягодные растения,Ореховые растения
- Масса препарата:менее 10г/мл
- Период распада вещества:21-30 дней
- Препаратная форма:Жидкость
- Состояние товара:Новый
- Спектр действия:Выборочное действие
- Способ поглощения:Контактное действие,Кишечное (желудочное) действие
- Срок до сбору урожаю:31-40 дней
- Температура применения:от +21 до +25,от +6 до +10,от +11 до +15,от +16 до +20
- Тип препарата:Инсектицид
- Тип применения:Системный
- Форма оплаты:Наличный расчет,Безналичный расчет
- Цель объявления:Продажа
Інсектицид Синерид
Системний інсектицид для захисту декоративного та плодового саду.
Об'єм: 4 мл
Діюча речовина: тіаклоприд (240 г/л)
Препаративна форма: масляна дисперсія
Упаковка: 4 мл (пакет), 100 мл (пляшка)
Класифікація ВООЗ: III клас (помірно небезпечний)
За іменем його – ефективність:
В назві продукту поєднано грецьке Synergos (спільно діючий) та англійське дієслово Rid – звільняти, рятувати
Синерид – це синергія, взаємодія двох інновацій у захисті рослин.
Інновація 1. Професійна технологічна формуляція OD
Технологія OD містить дисперговані (найдрібніші з можливих) частинки діючої речовини розміром менше 0,1 мікрон, забезпечуючи надшвидке проникнення діючої речовини під покриви шкідників та в листя і стебла рослин, навіть в тому випадку, якщо у рослини є захисний восковий шар.
Рослинна олія в складі препарату дозволяє домогтися ідеального розподілу робочого розчину по листковій поверхні рослини, захищає оброблену культуру від змивання інсектициду опадами та забезпечує збереження ефективності дії при високих температурах.
Тіаклоприд в олійній (масляній) формуляції – м’якше (толерантніше до корисної ентомофауни), ніж у традиційних формуляціях (концентрат суспензії чи емульсії), крім того за рахунок високої ліпофільності формуляції ефективність діючої речовини незалежна від перепадів денних та нічних температур або частих дощів.
Чому важливі професійні формуляції
Професійні формуляції – це комплекс активних сполук ідеально підібраних по взаємодії діючих речовин, впливу на шкідливі об’єкти, з високою стабільністю препаративної форми та її ефективності, що дозволяє забезпечувати повний та тривалий захист культур
Інновація 2. Єдиний препарат для захисту рослин, вкритих восковим нальотом та які мають високий ступінь облистяності
Хвойні:
Історично – жителі північних гірських районів, отже їм довелося пристосуватися до суворих умов життя. Коротке літо не давало можливості розвинути повноцінний листковий апарат і щоб вижити, їх листкова пластинка поступово переродилася, прийнявши форму голки.
Для хвойних основним завданням є збереження вологи, саме тому вони покриті дуже потужним матово-восковим нальотом, що захищає їх від ультрафіолету.
Хвойне дерево важче захистити, ніж листопадне (яке скидає листя і оголюється, що дає доступ восени та навесні для захисту від шкідників). Хвойні не скидають 100% своїх голок ніколи.
Саме тому, при їх захисті важлива не просто обробка будь-яким інсектицидом, а таким, який надійно покриє і не стече з кожної хвоїнки та захищатиме довгий період від шкідників (матиме трансламінарну та системну дії).
Яблуні та інші плодові:
Врожай на яблуні залежить не тільки від кількості бутонів, що розпустилися навесні. Листя також грає важливу роль в процесі життєдіяльності дерева, воно бере участь у фотосинтезі, насичуючи дерево необхідними органічними речовинами для плодоношення.
Саме тому, важливо при захисті плодових використовувати препарат, який проникне під густий листяний покрив дерева і забезпечить захист як від листогризучих, так і від шкідників, які ведуть прихований спосіб життя.
Опис
Агенти під прикриттям зелені
На молодих голках недавно посадженої на дачі кедрової сосни з’явилися якісь білі вкраплення. Та ж картина спостерігається на ялиці по сусідству з сосною. А ще дивні маленькі шишечки на голках… Що це?Те, що на перший погляд виглядає як маленька зелена шишечка на пагоні хвої, не має зовсім ніякого відношення до справжніх шишок. Це неприродне розростання тканин молодого пагону, що викликане діяльністю шкідника – ялинового (а точніше, ялицево-модринового) хермеса. І те, що виглядає на пагоні як маленькі шишечки – це галли, які служать хермесам місцем для розмноження. Коли галл виростає, самка хермеса відкладає на нього яйця. З них з’являються личинки, які заповзають в камери всередині галла. Там вони харчуються і дорослішають. Галли розташовані у основи молодих гілочок і гілочки хвої ніби мають продовження після галлів у вигляді здорового пагону, але у наступному році – вони засохнуть.
Хто ж такі хермеси?
Досьє на шкідника
Хермеси – це попелиці, що живуть на хвойних рослинах. Найчастіше вони зустрічаються на ялині та модрині (жовтий, зелений, ялицево-модриновий, пізній), рідше – на соснах (сосновий), ялиці (ялицево-смерековий хермес) та інших хвойних породах. І личинки, і дорослі хермеси висмоктують сік з хвоїнок, пагонів, кори стовбурів молодих рослин. Під час харчування комахи прикриті чохликами з коротких білих воскових волокон. Їх зазвичай ми і спостерігаємо на хвоїнках. «Роздягнені» хермеси, в залежності від виду, мають забарвлення від салатового до чорного. Такими їх можна побачити, коли вони виходять з яєць або перелітають на нову рослину.
Тактика нападу
При харчуванні хермеси впорскують в тканини рослини свою слину. Під дією речовин, що в ній містяться, хвоїнки уповільнюють ріст, жовтіють та осипаються, а пагони деформуються або засихають. Пошкодження хермесами забирає у рослини багато поживних речовин. При великій чисельності шкідників рослини втрачають декоративність, а частина ослаблених молодих дерев гине. Більшість видів хермесів – мігруючі, або дводомні, комахи. Кілька поколінь шкідника живуть на одному виді рослини (наприклад, на ялині), потім всі особи однієї генерації перелітають на рослини іншого виду (наприклад, на ялицю), і на цьому дереві до кінця літа розвиваються ще кілька поколінь цієї комахи.
Річний цикл розвитку хермеса складається з 3–4 партеногенетичних поколінь. Личинки, що перезимували, навесні перетворюються в засновниць, які відкладають яйця. З яєць виходять личинки незаймані, так би мовити, діви. Досягнувши зрілості, вони відкладають незапліднені яйця, даючи початок новому партеногенетичному (безстатевого розмноження) поколінню. Личинки хермеса приносять величезну шкоду декоративним посадкам хвойних дерев, не тільки пошкоджуючи їх механічно і позбавляючи частини молодих пагонів, а значить і нормального росту, але і стаючи джерелом поширення зарази (в основному патогенних грибків, які приводять до загибелі рослини).
Обробку хвойних від звичайного соснового хермеса проводять до 4 разів:
першу – в кінці квітня – початку травня;
другу – в кінці першої – на початку другої декади травня;
третю – в кінці першої – на початку другої декади червня;
четверту – профілактичну – восени, перед покровом снігу.
Для обробок найкраще використовувати дрібнодисперсні препарати, яким є Синерид у формі масляної дисперсії. Адже така формуляція обволікає плівкою всі частини рослини, проникаючи у важкодоступні місця (схованки) шкідника.
Агротехнологія - Культура - Спектр
Хвойні (самшитові, соснові, кипарисові, тисові) та інші декоративні культури - Самшитова галиця та вогнівка, ялицево-смерековий хермес, вусачі (чорний сосновий, сірий довговусий, азіатський), верхівковий короїд, звичайний та рудий пильщики, златки (соснова та ясенева смарагдова), п’ядун сосновий, борошнистий червець, щитівки та несправжні щитівки, сосновий підкорковий клоп
Плодові дерева (яблуня, груша, слива, вишня, персик, інші) - Коричневий мармуровий клоп, плодожерки, листовійки, яблуневий квіткоїд, сірий бруньковий довгоносик (брунькоїд), бронзівки (в т.ч. оленка волохата), трач, казарка, букарка, попелиці (червоноголова, сіра, зелена), пильщик, грушева листоблішка (медяниця), галиця листкова, трубкокрути, вишнева муха, шовкопряди
Ріпак - Квіткоїд, пильщики, прихованохоботники
Картопля - Колорадський жук, попелиці, трипси
Норми витрати: 4 мл на 5 л води на одне середнє дерево чи пару кущів, картопля, рыпак – 4 мл на 10 л води.
Період застосування:
Хвойні – обов’язкові обробки навесні та восени.
Плодові – профілактичні обробки після вегетації (до/після цвітіння), а також у період виявлення шкідника.
Період очікування – 30 днів
Кількість обробок – 2 (від хермесу – 4)
Захисна дія – 3 тижні
Ціна вказана за оброблення для клієнтів що знаходяться на обслуговуванні території (https://baron-invest.com/ua/advert/diyalnist-u-sferi-administrativnogo-obslugovuvannya/sadivniki/poslugi-z-kompleksnogo-obslugovuvannya-teritori-sadivnik-ta-pribirannya-teritori-ki-va-ta-ki-vs-ko-oblasti)
Ціна за оброблення для клієнтів що не знаходяться на обслуговуванні території складає 400 грн.
Отзыв клиента