Фунгіцид Сальто
Контактные данные
Цена
49,20 грн
Описание
- Марка (бренд)Сімейний Сад
- Безопасность для пчел:Безопасно для пчел
- Болезни растений:Курчавость листьев,Монилиоз,Плодовая гниль,Коккомикоз,Шутте,Полистигмоз,Склерофомоз,Оидиум,Склеродермоз,Апоплексия (Эска),Трахеомикоз,Эутипоз,Фузариоз,Диплодиоз,Вертициллез,Пятнистость,Церкоспороз,Рак,Рамуляриоз,Гнили,Антракноз,Мучнистая роса,Ржавчина,Парша
- Вид препарата:Химический
- Время использования:Лето,Осень,До цветения,После цветения,После всходов растения,Весна
- Действующее вещество:Тиофанат-метил
- Защитное действие (день):16-20
- Интервалы обработок:21-30 дней
- Класс опасности:Класс III - умеренно опасные
- Количество обработок:2,3
- Культура растений:Ореховые растения,Декоративные растения,Овощные растения,Плодовые деревья,Фруктовые растения,Хвойные растения,Ягодные растения
- Масса препарата:от 10 до 50г/мл
- Период распада вещества:16-20 дней
- Препаратная форма:Жидкость
- Состояние товара:Новый
- Спектр действия:Выборочное действие
- Срок до сбору урожаю:21-30 дней
- Температура применения:от +6 до +10,от +11 до +15,от +16 до +20,от +21 до +25
- Тип препарата:Фунгицид
- Тип применения:Системный
- Форма оплаты:Наличный расчет,Безналичный расчет
- Цель объявления:Продажа
Фунгіцид Сальто
Системний фунгціцид
Об'єм: 30 мл
Системний фунгціцид для захисту дерев, кущів, овочів та винограду.
Діюча речовина: тіофанат-метил (500 г/л)
Препаративна форма: концентрат суспензії (КС)
Упаковка: 30 мл (пакет), 100 мл (пляшка)
Класифікація ВООЗ: III клас (помірно токсичний)
Як працює препарат?
Тіофанат-метил блокує дихання клітин гриба, затримуючи продукування мікотоксинів – ядів гриба, які і є причиною хвороб рослин.
Як це відбувається?
Тіофанат-метил відноситься до хімічної групи MBC (метил бензимідазол карбаматів), HRAC група B1 (інгібітор синтезу бета тубуліну). Тубулін – білок, з якого побудовані мікротрубочки грибкових клітин. Саме тіофанат –метил (його метаболіт – карбендазим) пригнічує розвиток та утворення ростових трубочок, сприяє порушенню поділу ядер, клітин, впливає на формування аппрессорію і блокує ріст міцелію.
Наскільки швидко діє препарат?
Завдяки формуляції (концентрат суспензії, а не порошок) препарат за 30 хвилин проникає всередину рослини і починає діяти на збудника вже протягом першої доби після обробки.
Що отримуємо в результаті?
Захист 360 (від ранньої весни до осені)
Системний: поглинається рослиною і переміщається по судинній системі акропетально (до вершини), саме тому ідеально захищає новий приріст; добре проникає на протилежну сторону листка та через восковий шар хвойних, захищаючи весь лист (хвою).
Профілактичний: при застосуванні профілактично, препарат запобігає інфікуванню рослин, тобто утворенню ділянок, слабких і схильних до проникнення хвороботворних патогенів; блокує проникнення грибних патогенів в рослини через рани після обрізки (інших механічних та природніх пошкоджень), що дуже важливо у ранньовесняному захисті садів та винограду; працює при температурі від +5-7С, тому є кращим продуктом для першого весняного контролю хвороб, що розвиваються після перезимівлі (особливо голкопади хвойних та борошнисті роси плодово-ягідних культур).
Лікувальний: за рахунок атома S в молекулі препарат має посилений протигрибковий та фітотонічний ефект (допомагає рослині запустити регенеративні процеси та подолати захворювання).
Рівень безпеки – зелений
низька токсичність: період напіврозпаду тіофанат-метилу на листках яблуні 15 днів, листі винограду – 12.
не знижує активність мікробіопрепаратів
не фітотоксичний для рослин при використанні в рекомендованих нормах, не змінює забарвлення плодів, не пригнічує дріжджові гриби і не впливає на ферментацію вина.
для бджіл репелентний протягом 20 хв після обробки, їх можна не ізолювати при застосуванні препарату до масового льоту.
Що таке викорінюючі обробки та чому вони важливі
Викорінююча обробка – це обробка рослин в період спокою. Цей спосіб застосовують для боротьби з хворобами багаторічних культур (плодових, ягідників та винограду). Їх мета – придушення зимуючих стадій збудників хвороб, які перебувають на рослинах, рослинних рештках та в грунті. Для цього використовують спеціальні препарати викорінюючої дії, в рекомендаціях яких виробники зазначають осінні обробки. Наприклад, збудник парші яблунь зимує у формі телеоморфи на опалому листі. У деяких випадках можлива зимівля грибниці на уражених пагонах. Аскоспори є первинним джерелом зараження рослин навесні, тому яблуні захищають від парші, профілактичними (попереджуючими) обробками ранньою весною, на самому початку утворення плодових тіл збудника хвороби. Пізніші обприскування малоефективні, а іноді навіть прискорюють процес дозрівання і виліт аскоспор. Там, де в ранньовесняний період було пропущено обробку і перітеціі вже сформовані, викорінюючі обприскування слід обов’язково провести восени. Важливо знати, що при обробці плодово-ягідних рослин і винограду в період спокою витрати робочої рідини на одиницю площі необхідно збільшувати, так збудники хвороб знаходяться у важкодоступних місцях (під корою, на опалому і висохлому листі та гілках, в грунті і т. д.), а отже культури і пристовбурові круги необхідно рясно вкрити розчином препарату
Культура/Спектр
Хвойні (самшитові, соснові, кипарисові, тисові) дерева й кущі, барбарис та інші декоративні культури Шютте звичайне та сніжне, склерофомоз (верхівкове засихання), склеродеріоз (рак верхівки або пагоновий рак), трахеомікозне в’янення (фузаріоз) ялівцю, диплодіоз (суха гниль або відмирання верхівкових пагонів), інші всихання хвої та пагонів, спричинені ураженням грибками, плямистості листя
Плодові дерева (яблуня, груша, персик, вишня, черешня, сливи та інші) Борошниста роса, парша, гірка (глеоспоріозна) гниль плодів, курчавість листя, кокомікоз, моніліоз (сіра гнилі плодів) та моніліальний опік (сіра гнилі пагонів та квіток), полістигмоз (червона плямистість листя)
Виноград Оїдіум, сіра гниль; профілактичний захист від ески (апоплексії лози) та еутіпозу (всихання рукавів)
Овочеві (пасльонові, капуста, цибуля огірки, горох, квасоля, гарбуз та баштанні культури, буряки цукрові) Борошниста роса, біла (склеротиніоз) та сіра (ботрітіс) гнилі, чорна верхівкова (апікальна) гниль, фузаріоз і вертицильоз (в’янення), альтернаріоз (суха плямистість), чорна мікосферелльозна гниль (аскохітоз), листкова плямистість (церкоспороз)
Ягідні кущі (суниця, смородина, агрус, малина) Борошниста роса, сіра гниль, рамуляріоз (біла плямистість листків, черешків, квітконосів), ризоктоніоз (чорна коренева гниль), антракноз (чорвона плямистість листя)
Тіофанат-метил в суміші з сіркою (препарат Скутер) ефективний для стерилізації (проливу) грунту від кили капусти.
Також, не забудьте додати до препарату фунгіцид Парацельс для захисту хвойних культур від іржастих грибів (пухирцева іржа хвої, сосновий вертун, смоляний рак).
Норми витрати: 30 мл на 10 л води на 2 сотки.
Період застосування:
Хвойні – рекомендовано 3 обов’язкові обробки: навесні (березень – квітень) та восени (жовтень).
Виноград – рекомендовано 3 обробки: перша обробка до цвітіння, потім, якщо погода сприяє розвитку сірої гнилі, відразу після цвітіння (перед змиканням грон, на початку дозрівання (фарбування) ягід) та через 14-20 днів (дана обробка препаратом Сальто пригнічує також антракноз виноградної лози (язви схожі на «пташине око») та чорну листкову плямистість(ескоріоз)
Плодові дерева – рекомендовано 3 обробки: перша по зеленому конусу або при порозовінні бутонів, далі – одразу після цвітіння та при розмірі ягоди 50% від звичайної величини.
До речі, складну назву – полістигмоз – часто називають червоною плямистістю, або опіком листків. Хвороба уражує сливу, черешні, аличу, мигдаль Дане захворювання сьогодні дуже поширене в садах Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Київської і Закарпатської областей. Останніми роками в кроні дерева уражується до 10-20% листків, в окремих садах до 60%. Перші червоні плями на листках з’являються через 1-1,5 місяця після початку викидання сумкоспор (кінець квітня – травень-червень).
Часті дощі найбільше сприяють масовому розвитку хвороби. А от, гірка глеоспоріозна гниль – це грибкове захворювання, що пошкоджує плоди перед збиранням і є найбільш загрозливою грибковою хворобою на період зберігання. На яблуках з’являються вдавлені чітко окреслені коричневі плями. Під час зберігання плями починають швидко збільшуватися, м’якоть набуває гіркого смаку. Якщо не захистити плоди, то можна втратити усі яблука, заготовані на зиму.
Ягідні кущі – рекомендовано 2 обробки: до цвітіння (по перших 3-6 листках) та після збору врожаю.
Овочеві культури – 2 обробки: обприскування починають при появі симптомів захворювання
Кількість обробок: хвойні, плодово-ягідні та виноград – 3; овочеві – 2.
Період очікування – 20 днів.
Захисна дія – 3 тижні.
Тіофанат-метил (TPM) являє собою видатний бензимідазольний фунгіцид, що володіє унікальним поєднанням профілактичних, лікувальних і системних фунгіцидних властивостей.
Ціна вказана за оброблення для клієнтів що знаходяться на обслуговуванні території (https://baron-invest.com/ua/advert/diyalnist-u-sferi-administrativnogo-obslugovuvannya/sadivniki/poslugi-z-kompleksnogo-obslugovuvannya-teritori-sadivnik-ta-pribirannya-teritori-ki-va-ta-ki-vs-ko-oblasti)
Ціна за оброблення для клієнтів що не знаходяться на обслуговуванні території складає 400 грн.
Отзыв клиента