Лімацид СлизнеСТОП

  • Лімацид СлизнеСТОП

Контактные данные

Цена

33,60 грн




Описание

  • Марка (бренд)Сімейний Сад
  • Безопасность для пчел:Безопасно для пчел
  • Вид препарата:Химический
  • Время использования:До цветения,Во время цветения,После цветения,Весна,Лето,Осень,До посева/посадки,До всходов растения,После всходов растения
  • Действующее вещество:Метальдегид
  • Защитное действие (день):16-20
  • Интервалы обработок:21-30 дней
  • Класс опасности:Класс III - умеренно опасные
  • Количество обработок:1,2
  • Культура растений:Фруктовые растения,Плодовые деревья,Овощные растения,Декоративные растения,Ягодные растения
  • Масса препарата:от 10 до 50г/мл
  • Период распада вещества:21-30 дней
  • Препаратная форма:Гранула
  • Состояние товара:Новый
  • Спектр действия:Сплошного действия
  • Способ поглощения:Контактное действие,Кишечное (желудочное) действие
  • Срок до сбору урожаю:21-30 дней
  • Температура применения:от +6 до +10,от +11 до +15,от +16 до +20,от +21 до +25,от +26 до +30
  • Тип применения:Контактный
  • Форма оплаты:Наличный расчет,Безналичный расчет
  • Цель объявления:Продажа

Лімацид СлизнеСТОП

Лімацид для боротьби зі слимаками та равликами.

Об'єм:  30 гр

Діюча речовина: метальдегід 60 г/кг

Препаративна форма: гранульована принада  (ГП)

Період захисної дії: 3 тижні

Упаковка: 30 г (пакет), 300 г (тубус)

Вага препарату: 30 грам

Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (мало токсичний)

СлизнеСТОП – зупиняє слиз

Садівників і городників слимаки засмучують досить часто: вранці на найкращих, найстигліших ягодах суниці зіяють широкі виїдені ямки. Білі смужки засохлого слизу на листках теж свідчать, що тут бенкетували слимаки.

Основне призначення слизу слимаків – постійне зволоження поверхні шкіри для збереження вологи і зниження температури тіла слимака в жарку погоду. Хоча у слимаків є примітивні легені, дві третини дихання здійснюється через вологу шкіру. Тому висихання слизу призводить до загибелі слимаків від задухи, перегріву і зневоднення. Саме тому для контролю цих шкідників є ефективним препарат СлизнеСТОП, механізм дії якого спрямований на «висушування» слимаків після контакту з препаратом.

При контакті з тілом слимака або при попаданні всередину метальдегід викликає параліч слимака і стимулює роботу численних слизових залоз. Слимак буквально «стікає» слизом і «засихає». Окрім того, гранули препарату мають виражені атрактантні (привабливі, притягуючі) властивості, слимаки відчувають потяг до препарату на відстані до 0,5 м, активно відшукують гранули і поїдають.

пояснення чому Лимацид, а не Моллюскоцид:

молюски – це біологічна група (клас – черевоногі), до них і кальмари, і каракатиці, і восьминоги відносяться, а препарати від слимаків називають Лимациди – тобто ті, що діють на сімейство «лимацидів», до яких відносяться равлики та слимаки.

Повний опис

Слимаки мають понад 8 400 зубів

Придивіться до слимаків. У них є губи – шкірясті складки навколо рота, є язик, щелепа та зуби. Але зуби сидять не в щелепі, а на язику. Так–так, саме язик слимака буквально усіяний безліччю рогових зубів, відігнутих подібно тому, як у кухонної терки. Зоологи їхній язик так і називають – «терка».

Уподобавши молоду рослину, ягоду або плід, нічний розбійник пускає в хід язик–терку і починає шкребти здобуток. Велика кількість зубів (наприклад, у польового слимака їх близько 8400, а у звичайного садового равлика – 14175) дозволяє досить швидко нашкрябати їжу навіть з щільних коренеплодів (морква, ріпа), не кажучи вже про ніжну суницю. До шкоди плодам та рослинам, слимаки ще й розносять грибкові захворювання рослин – спори грибків проходять травний тракт молюска, не руйнуючись.

Крім того, слимаки служать проміжними господарями гельмінтів – паразитичних черв’яків, що викликають захворювання тварин і птахів, а в деяких випадках і людини. Наші слимаки заражають кіз паразитом мюллеріузом, а курей – гельмінтом широкий лентець. Худоба заражається, поїдаючи траву, по якій повзали слимаки. Кури ж хворіють, скльовуючи самих слимаків.

Слимаки відкладають свої яйця (купки по 10–20 яєць, схожі на ікринки) під грудочки землі, в тріщини ґрунту, а в густих посадках прямо на землі, біля кореневої шийки рослин. З яєць, загальне число яких у 1 особини зазвичай 400-500, через три–п’ять тижнів вилуплюються малі слимаки, які стають дорослими через два місяці. Саме тому кількість слимаків різко зростає в другій половині літа, особливо якщо літо сире.

На Кавказі мешкає величезний чорний слимак, довжина його в витягнутому стані 15 сантиметрів!

Культура/Спектр

Овочеві, плодові, декоративні та квіткові культури, виноград та ягідні.Усі види слимаків та равликів (слимак облямований, сітчатий, рудий іспанський та рудий аріон, смугастий садовий, блідий шляховий, слимак польовий або пахітний, слимак великий, виноградний равлик)

Сітчастий слимак завдає великої шкоди томатам, капусті, огіркам та полуниці. Садові слимаки ушкоджують ніжні стебла квіткових і овочевих культур, але особливо люблять салат, капусту, перець солодкий, можуть надгризати навіть гарбуз. Слимак великий шкідник в овочесховищах, теплицях і льохах. Польовий слимак та аріон рудий пожирають набрякле (готове до сходів) насіння і сходи овочевих та бобових (соя, сочевиця), зернових колосових (озима пшениця, жито, ячмінь) культур, а рудий іспанський, через свою обжерливість, їсть взагалі все їстівне, що трапляється йому на шляху.

Норми витрати: 30 г на 10 м2

Спосіб застосування: розсів гранул по поверхні ґрунту у місцях скупчення, міжряддях, на доріжках

Захисна дія: 3 тижні

 

Ціна вказана за оброблення для клієнтів що знаходяться на обслуговуванні території: https://baron-invest.com/ua/advert/diyalnist-u-sferi-administrativnogo-obslugovuvannya/sadivniki/poslugi-z-kompleksnogo-obslugovuvannya-teritori-sadivnik-ta-pribirannya-teritori-ki-va-ta-ki-vs-ko-oblasti

 

Ціна за оброблення для клієнтів що не знаходяться на обслуговуванні території складає вартість препарату та вартість разового виїзду садівника.

Рейтинг объявления

0.0
5 звезд 0% Отлично
4 звезд 0% Очень хорошо
3 звезд 0% Нормально
2 звезд 0% Плохо
1 звезда 0% Ужасно

Отзыв клиента

Отзывов еще нет(