Фунгіцид Фундазол
Contacts
Price
59,94 грн
Description
- BrandСімейний Сад
- Active Ingredient:Benomyl
- Application temperature:+6 to +10,+11 to +15,+16 to +20,+21 to +25
- Bee safety:Dangerous for bees
- Class of danger:Class III - Moderately hazardous
- Condition of goods:New
- Decay period of substances:16-20 days
- Defense Action (day):16-20
- Drug mass:from 10 to 50g/mL
- Interval between treatments:21-30 days
- Method of payment:Payment in cash,Bank transaction
- Number of treatments:2
- Plant culture:Cereal plants,Vegetable plants,Fruit trees,Fruit plants,Coniferous plants,Berry plants,Roses,Nut plants,Ornamental plants,Lawn grasses,Grain plants
- Plant diseases:Powdery mildew,Mold,Fusarium blight,Fruit rot,Sooty mold,Powdery mildew,Phytophthora blight,Leaf spot,Clubroot,Verticillium wilt,Rot,Root rot,Cercosporidium leaf spot,Blister blight
- Pre-harvest interval:21-30 days
- Preparative form:Powder
- Spectrum of action:Selective action
- The purpose of the ad:Selling
- Time of use:Before planting/sowing,Before plant emergence,After plant emergence,Before flowering,After flowering,Spring,Summer,Autumn
- Type of application:Systemic
- Type of medication:Chemical
- Type of preparation:Fungicide
Фунгіцид Фундазол
Системний фунгіцид
Об'єм: 10 гр
Системний фунгіцид для захисту від хвороб овочевих, плодових, ягідних культур, квітів та винограду.
Діюча речовина: беноміл 500 г/кг
Препаративна форма: змочуваний порошок (ЗП)
Період захисної дії: 3 тижні
Упаковка: 10 г (пакет), 200 г (пляшка)
Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (помірно токсичний)
Препарат відноситься до групи універсальних фунгіцидів.
Захищає та лікує
Беноміл (діюча речовина продукту) ефективно гальмує розмноження клітин патогенних організмів. Препарат не тільки захищає культурні рослини (при профілактичних обробках), але й лікує їх на стадії, коли первинне зараження набуло вже розвитку як ззовні рослини, так і всередині.
Принцип дії
Беноміл поглинається листям і кореневою системою рослини, а потім по судинах розноситися апікально (до верхівок). При цьому частина препарату поглинається рослиною і перерозподіляється в середині в карбендазим, а частина залишається на поверхні листя. На поверхні рослин, беноміл пригнічує утворення ростових трубочок при проростанні спор або конідій, а також формування аппрессоріїв і ріст міцелію, шляхом пригнічення біосинтезу мікротубул при діленні ядра клітини.
При гідролізі беномілу в клітинах рослини виділяється газ бутолізоціанат. Він проникає в міцелій патогенна, і припиняє клітинне дихання. Даний додатковий ефект ефективно припиняє розвиток патогенних бактерій і грибів, що вже проникли в середину культури.
Швидкість дії
Фунгіцид починає працювати вже в перші 3-5 годин після обробки рослин. Діюча речовина лікує рослини, пригнічуючи патогенні мікроорганізми, навіть за умови, коли первинні симптоми зараження культури вже явні і активно розвиваються на поверхні рослин.
Препарат діє при температурі вже від +5°С. Але, найбільша ефективність спостерігається при температурних режимах вище +10°С.
Як розібратись у фунгіцидах
Фунгіциди за характером дії на збудників хвороб поділяють на захисні (профілактичні) та лікуючі (викорінюючі, терапевтичні, куративні, винищувальні). Перші попереджають зараження рослин, але не здатні їх вилікувати. Саме тому їх називають профілактичні, бо застосування їх найбільш доцільне до появи ознак хвороби (попереджувальні обробки).
Захисні фунгіциди можуть бути контактної або системної (внутрішньорослинної) дії.
Захисні контактні фунгіциди не проникають в рослину, а залишаються на поверхні і діють на збудника при безпосередньому контакті з ним. Вони пригнічують головним чином репродуктивні органи грибів і запобігають зараженню різних частин рослин (плоди, листя, стебла, насіння) з поверхні. Тривалість їх дії визначається часом перебування на поверхні оброблюваних об’єктів (або від природніх факторів, дощ, наприклад).
Захисні системні (хемотерапевтичні) фунгіциди проникають в рослину або засвоюються нею в безпечних для рослини концентраціях і запобігають ураженню частин, віддалених від місця нанесення фунгіциду (тобто внутрішніх частин рослини).
Лікуючі фунгіциди здатні знищувати (викорінювати) фітопатогенні організми, що вже потрапили в рослинні тканини. Як і захисні, вони поділяються на контактні та системні. Лікуючі контактні фунгіциди мають місцеву (локальну) проникаючу дію, наприклад з однієї поверхні листа на іншу, та пригнічують не тільки репродуктивні, але й вегетативні та зимуючі (або ті, що в стані спокою) форми збудників Їх ефективність залежить від часу, що пройшов з моменту проникнення збудника в тканини рослин. Як правило, це не більше 48-72 годин.
Лікуючі системні фунгіциди проникають в рослини (стебло та листя, з одної сторони листа на іншу, в новий приріст зеленої маси та плодів) та проявляють захисну і лікувальну дію – знищують (викорінюють) збудників, вже потрапили в тканини.
Лікуючі системні фунгіциди проявляють свою активність кількома шляхами:
фунгіцидністю володіє ціла молекула речовини;
на патоген діють продукти розкладання (метаболіти) діючої речовини;
і речовина, і продукти її розкладу впливають на біохімічні процеси, що відбуваються в рослині, підвищуючи її стійкість до збудників хвороб (іммунізатори, системні псевдофунгіціди, або елісітори).
Культура/Спектр
Овочеві (томати, перець, капуста, огірки), баштанні культури, цибуля, часник, буряки цукрові Борошниста роса, плямистості листя, кила, вертицильоз і трахеомікоз, кореневі гнилі, спричинені грибами родів Fusarium, Pythium, Rhizoctonia, церкоспороз
Зерняткові (яблуня, груша) Борошниста роса, парша
Ягідні культури (смородина, аґрус, малина, ожина, полуниця, суниця, інші) Борошниста роса, сіра гниль ягід, пурпурова плямистість (дідімелла)
Виноград Оїдіум, сіра гниль ягід
Квіти (троянди) та цибулинні Борошниста роса, плямистості листя, кореневі гнилі
Газонні трави Снігова пліснява, борошниста роса, фузаріоз, Сажистий грибок (чернь)
Декоративні дерева Фітофтороз
Норми витрати:
Обприскування: овочі – 10 г на 10 л води на 2 сотки за перших проявів хвороби; плодові – 20 г на 5 л води (2 л води на молоде дерево); ягоди та виноград – 10 г на 5 л води до цвітіння та після збору ягід; квіти та газони – 10 г на 5 л води на 1 сотку.
Замочування від кореневих гнилей: цибуля-сіянка та цибулини квітів – 10 г на 2 л води, замочити на 3 години, часничини – 10 г на 0,5 л води, замочити на добу.
Полив під корінь від кили капусти, фузаріозного в’янення (трахеомікозу) та вілту (інфекційного в’янення рослин, вертицильозу) – 20 г на 5 л води на 1 сотку.
Період застосування: квіти, ягоди, плодові, виноград – до цвітіння та після збору врожаю; овочі – за перших проявів хвороби; газони – ранньої весни та восени.
Період очікування: овочі – 10 днів, плодові, ягоди та виноград – 20 днів
Кількість обробок – 2
Захисна дія – 3 тижні
Ціна вказана за оброблення для клієнтів що знаходяться на обслуговуванні території (https://baron-invest.com/ua/advert/diyalnist-u-sferi-administrativnogo-obslugovuvannya/sadivniki/poslugi-z-kompleksnogo-obslugovuvannya-teritori-sadivnik-ta-pribirannya-teritori-ki-va-ta-ki-vs-ko-oblasti)
Ціна за оброблення для клієнтів що не знаходяться на обслуговуванні території складає 400 грн.
Customer review