Work schedule
#BVR 24/7/365
THE WHOLE WORLD

Родентицид Ред 200 г тісто-пакет

  • Родентицид Ред 200 г тісто-пакет

Contacts

Price

26,52 грн




Description

  • BrandСімейний Сад
  • Absorption method:Contact action,Intestinal (gastric) action
  • Active ingredient:Brodifacoum
  • Application temperature:less than 0,0 to +5,+6 to +10,+11 to +15,+16 to +20,+21 to +25,+26 to +30,+31 and above
  • Bee safety:Safe for bees
  • Class of danger:Class IV - Minimally hazardous
  • Condition of goods:New
  • Defense Action (day):6-10
  • Drug mass:from 101 to 500g/mL
  • Method of payment:Payment in cash,Bank transaction
  • Number of treatments:2,1
  • Preparative form:Granules
  • Spectrum of action:Continuous action
  • The purpose of the ad:Selling
  • Time of use:Year-round,Before planting/sowing,Before plant emergence,After plant emergence,Before flowering,During flowering,After flowering,Spring,Winter,Summer,Autumn
  • Type of application:Contact
  • Type of medication:Chemical

Родентицид Ред 200 г тісто-пакет

Швидкодіючий і ефективний родентицид для знищення усіх видів шкідливих гризунів (сірих і чорних щурів, домашніх і польових мишей) в домашніх господарствах (будинках, льохах тощо), на виробництвах і складах, в полях і сільськогосподарських угіддях

Об'єм:  200 гр

Діюча речовина: бродіфакум 0,005%

Препаративна форма: принада (готова для використання), ПР

Упаковка: 200 г (тісто-пакет)

Класифікація ВООЗ: IV мало небезпечні

Миші, щури, полівки, піщанки … Ім’я їм легіон (точніше – половина римського легіону за «штатним розкладом») – 2 277 видів. А чисельність – мільярди. Вчені стверджують: кількість людей і щурів на землі приблизно однакова. Наприклад, жителі Лондона і Парижа знають, що на відстані шести метрів від кожного з них, є один щур.

Що таке родентицид ІІ покоління

Антикоагулянти другого покоління називають препаратами одноразового застосування. Їх дія максимально точна і для багатьох гризунів достатньо одноразового споживання отруєної приманки, щоб гарантувати невідворотну загибель. Такі отрути зазвичай придатні для роботи з широким спектром видів гризунів. Механізм дії антикоагулянтів полягає в припиненні формування протромбіну (важливого елементу згортання крові) – тобто, відбувається коагуляція. Швидкість впливу антикоагулянтів варіює від 2-3 днів до 12-15 днів і залежить від кількості з’їденого антикоагулянту. Основна перевага – плавний (3-4 доби) розвиток отруєння у гризунів не виникає острах та умовнорефлекторні зв’язки, тобто вони не пов’язують виникнення хворобливих відчуттів з поїданням приманки. Це пояснює відсутність настороженості до даних препаратів.

Наскільки велика шкода

Можна підрахувати, у скільки обходиться для нас спільне проживання з сотнею щурів під боком. При цьому варто враховувати, що гризуни псують і забруднюють їжі приблизно в 25 разів більше, ніж поїдають. Виходячи з цього, 100 щурів з’їдають щодня близько 3 кг продуктів, а псують до 75 кг. За рік – це приблизно 26 тон продуктів та, в якості «подяки», до 1 тони фекалій і 500 літрів сечі в закутках людського житла. І, навіть від сотні маленьких мишей за рік можна отримати «сюрприз» у вигляді 100 кг мишачих екскрементів і 75 літрів специфічно пахнучої сечі. Але, крім шкоди продуктам і засміченого простору, гризуни здатні забезпечити і інші неприємності. Такі, наприклад, як хвороби. Бактеріальні (лептоспіроз, чума, сальмонельоз), вірусні (сказ)… Недарма слова «чума» і «щури», «миші» і «тулерямія» зв’язані між собою тисячолітнім зв’язком.

До кінця 40-х років гризунів винищували в основному остродіючими препаратами миш’яку, фосфору, фтору, талію, барію та ін. Симптоми отруєння у гризунів такими препаратами з’являлись протягом першої години після попадання отрути в організм.

Дуже несподіване

Якобсонів орган, розташований біля основи носової перегородки, допомагає мишам виявляти феромони, що виділяються іншими мишами разом з сечею. При сильному переляку в сечу мишей виділяється речовина, запах якої викликає страх і втеча інших звірків. Такий «сигнал тривоги» досить стійкий і зберігається на предметах протягом шести годин, інформуючи всіх мишей про небезпеку цього місця. Зазвичай незнайому та незвичну їжу пробує «камікадзе» з числа представників «соціального дна» гризунів. А решта дивляться: якщо «дегустатор» гине, то інші гризуни принципово ігнорують подібні приманки. Замість високотоксичних та таких, що лякають гризунів родентицидів з другої половини минулого століття почали використовувати «повільні» антикоагулянти 2-го покоління.

Чому колір приманки червоний?

Класика, що не лякає шкідників

Однією з перших отрут, яку застосовували в боротьбі зі щурами, була червона морська цибуля, що була офіційно рекомендована для боротьби з пацюками У Франції в 1718 р. Саме її, мабуть, варто вважати першим ратицидом. Висушені і розмелені цибулини додавали в харчові продукти і у вигляді порошку, пасти або просто перемішані з їжею розкладали в тих місцях, де жили щури.

Захис від поїдання домашніми тваринами

Люди. У людському оці є три види колбочок, які можуть ідентифікувати комбінації червоного, синього і зеленого.

Собаки. У собак є тільки два типи колбочок, які можуть розрізняти тільки синій і жовтий – таке сприйняття кольору називається двоколірним зором. Червоний колір собаки бачать, як темно-сірий або як чорний, що зовсім їх не цікавить, а ось синій колір вони бачать, так само, як і ми і він їх дуже приваблює до вивчення предмета.

Кішки. Як і люди, мають 3 види світлочутливих пігментів і розрізняють поєднання червоного, синього і зеленого кольорів. Але колір предмета вони бачать в залежності від його розміру – великий червоний предмет (томат, наприклад) кішка буде бачити червоним, а маленький червоний предмет (ягода або тістопакет родентициду Ред) в очах кішки виявиться сіруватим і не привабливим.

Миші. Зір щурів і мишей – діхроматичний, тобто вони мають в своєму оці тільки 2 колбочки (S- і M-рецептори), чутливі до синіх та зелених відтінків, саме тому шкідники дуже обережні і уникають марного вивчення предметів цих кольорів, а ось червоний представляється для них таким собі темним кольором, що не викликає побоювання. Саме тому вони включать свій нюх і досліджують без побоювання розкладені приманки родентициду Ред червоного кольору. При слабкому освітленні гризуни легко орієнтуються з допомогою вібрис (вус).

Роль нюху в житті гризунів вкрай висока і тому препарат Ред містить спеціальні атрактанти, які приваблюють гризунів.

Що за спеціальні атрактанти?

Приманка не повинна викликати у гризунів жодної частки сумніву в її поживності та нешкідливості. Як правило, доля харчової основи атрактантів в родентицидах становить до 15%, але в складі продукту Ред атрактанти (натуральна рослинна олія, іспанський принаджувач та харчовий ароматизатор) складають до 30%.

Принада має виражений запах соняшникової олії, свіжого борошна, а унікальний принаджувач та ароматизатор, додає продукту харчової привабливості, тому гризуни надають перевагу саме тісто-принаді Ред замість звичайної їжі.

Кожен пакетик упаковано в натуральний фільтр – папір, що пропускає повітря та зберігає свіжий аромат олії та борошна, але перешкоджає проникненню вологи, що дозволяє використовувати принаду у вологих місцях  (каналізації, водостоки, підсобні приміщення, тощо).

Крім того, виключно натуральні складові в основі продукту (борошно, соняшникова олія, спеціальний принаджувач та харчовий барвник) – не шкідливі для використання в житлових приміщеннях.

Враховуючи фактор, що принада має довгий термін зберігати аромат і привабливість для гризунів, до складу родентициду Ред входить спеціальний анти грибковий компонент, завдяки чому тісто – пакети не пліснявіють та не засихають.

А що з гризунами, які гинуть?

При поїданні принади гризуни відчувають задуху і виходять з укриттів на свіже повітря, тому гинуть не в норах, під полами, а за межами житлового приміщення, на відкритих місцях.

Об’єкт/Спектр

Склади, сховища, теплиці і парники, господарські будівлі, зернопереробних та промислові підприємства, кормоцехи Гризуни (миші і щури всіх видів)

Рекомендації: приманку Ред розкладати в місцях, захищених від дітей, домашньої худоби, в спеціально приготовлені для цього контейнери, ящики або на частини картону, поліетилену, жерсті, пінцетом (щоб виключити «людський запах»). Тісто – пакети розкладають цілими, не розриваючи, в місцях заселення гризунів, у нор, на шляху їх руху, уздовж стін.

Норми витрати: щури – 2-3 пакета, миші – 1 пакет на відстані 2-15 метрів, в залежності від чисельності гризунів. Через 2 – 3 дні перевірити поїдання приманки і там, де вона з’їдена, обов’язково поповнити свіжою приманкою.

Період застосування: Припинити розкладання приманки варто лише тоді, коли вона залишається цілою (не з’їв)

Захисна дія – гризуни гинуть на 3-4 добу після поїдання приманки, кінцевий результат – за 6-8 доби з моменту застосування.

 

Ціна вказана за оброблення для клієнтів що знаходяться на обслуговуванні території: https://baron-invest.com/ua/advert/diyalnist-u-sferi-administrativnogo-obslugovuvannya/sadivniki/poslugi-z-kompleksnogo-obslugovuvannya-teritori-sadivnik-ta-pribirannya-teritori-ki-va-ta-ki-vs-ko-oblasti

 

Ціна за оброблення для клієнтів що не знаходяться на обслуговуванні території складає 400 грн.

Ad rating

0.0
5 stars 0% Perfectly
4 stars 0% Very good
3 stars 0% Normal
2 stars 0% Poor
1 star 0% Terrible

Customer review

No reviews yet (