Work schedule
#BVR 24/7/365
THE WHOLE WORLD

Фунгіцид Залізний Купорос

  • Фунгіцид Залізний Купорос

Contacts

Price

57,60 грн




Description

  • Active Ingredient:Iron,Ferrous sulfate
  • Application temperature:0 to +5,+6 to +10,+11 to +15,+16 to +20,+21 to +25
  • Bee safety:Dangerous for bees
  • Class of danger:Class III - Moderately hazardous
  • Condition of goods:New
  • Decay period of substances:41-50 days
  • Defense Action (day):11-15
  • Drug mass:from 101 to 500g/mL
  • Interval between treatments:11-15 days
  • Method of payment:Payment in cash,Bank transaction
  • Number of treatments:2
  • Plant culture:Vegetable plants,Fruit trees,Fruit plants,Coniferous plants,Berry plants,Roses,Nut plants,Ornamental plants
  • Plant diseases:Leaf spot,Canker,Rot,Powdery mildew,Blister blight,Phytophthora blight,Rust,Powdery mildew,Septoria leaf spot,Moniliosis,Moss,Lichen,Anthracnose,Mildew
  • Pre-harvest interval:61-70 days
  • Preparative form:Powder
  • Spectrum of action:Selective action
  • The purpose of the ad:Selling
  • Time of use:Spring,Autumn
  • Type of application:Contact
  • Type of medication:Chemical
  • Type of preparation:Fungicide

Фунгіцид Залізний Купорос

Фунгіцид контактної дії

Об'єм:  500 гр

Антисептик, Мікродобриво. Обприскування тільки до розпускання бруньок і після листопаду. Інтервали між обробками – не менше 15 днів.

Допустима кількість обробок – 2.

Один раз у 4 роки обов’язкова профілактична обробка саду.

Захист від хлорозу – мікродобриво (Fe).

Обприскувати рослини та ґрунт – 5-10 г на 10 л води.

Антисептик. Знищує запахи і дезинфікує літній туалети, стічні ями, смітники – 500 г на 10 л води.

Препаративна форма        порошок, що змочується

Призначення            гнилі, гриби, лишайники, мохи

Культура      декоративні рослини, плодові культури

Фасовка        100г

Залізний купорос (сульфат заліза) -  використовують у вигляді водного розчину для обприскувань або в складі побілки для дерев і чагарників для захисту від шкідників, грибкових хороб, такі як: парша, плямистість, борошниста роса, плодова гниль, сіра гниль, рак, а також для профілактики хлорозу. Застосовують для знищення моху, лишайників, для дезинфекції дерев, підживлення рослин і тд.

Діюча речовина: сульфат заліза

Норма витрати:

плодові дерева - 500 г/ 10 л (до роспускання бруньок або після опадання листя);

ягідні культури - 300 г/ 10 л.

Дезинфекція - 100 г/ 10 л.

Лікування - 50 г/10 л, профілактика - 10 г/ 10 л.

Розчин 5-7% концетрації дозволяється використовувати тільки навесні (до розпускання бруньок) або восени, коли на рослинах вже немає листя. Під час вегетації слід віддати перевагу більш слабкій концентрації (0,1-1%); розводьте купорос в посуді зі скла або пластмаси; працюйте в рукавичках; при попаданні залізного купоросу в очі, промийте їх проточною водою.

Лікувальний фунгіцид Залізний купорос

Фунгіцид контактної дії Залізний купорос, використовується для боротьби з гниллю, пліснявою, грибковими захворюваннями рослин, а також ефективно знищує мохи та лишайники на плодових деревах, ягідних чагарниках та виноградній лозі. Засіб активно застосовується для профілактики та лікування хлорозу, збагачує рослини необхідним залізом і сприяє більш активному зростанню та підвищенню врожайності. 

Даний препарат містить у складі сульфат заліза, який має контактний механізм дії та період захисту в середньому становить 10-14 днів.

При недостатньому надходженні подібного мікроелемента відбувається передчасне пожовтіння та відмирання молодих пагонів. Заповнити вміст заліза в рослинах можна здійснюючи обприскування дерев розчином купоросу. Залізний купорос затримує розпускання бруньок приблизно на тиждень, тому обробка 3-4% розчином до початку вегетації допомагає пережити період весняних заморозків. 

Обприскувати дерева та чагарники можна лише навесні чи восени – до розпускання бруньок або після листопада та оголення гілок. Залізний купорос не застосовується як добриво і лікування інфекцій по зеленому листку, оскільки може викликати опіки тканин листка. Його можна використовувати як підживлення під перекопування грунту та для добрива під корінь. 

Розчин залізного купоросу ефективний у боротьбі проти лишайників та мохів, що з'являються на стовбурах плодових дерев.

Залізний купорос ефективно використовується для захисту груші, яблуні, сливи, вишні, персика, абрикосу, винограду, троянд, малини, полуниці від ряду захворювань: альтернаріозу, антракнозу, кокомікозу, клястероспоріозу, стовбурових і кореневих гнилей, чорної плямистості, парші, борошнистої роси, мілдью, оідіуму, іржі та інших грибкових захворювань.

Переваги сульфату заліза Агрохімпак

Сульфат заліза ефективний для обробки дерев'яних конструкцій з метою знищення грибків та плісняви

Засіб може застосовуватися як антисептик для дезінфекції та усунення неприємних запахів дачних туалетів вигрібних ям

Препарат допомагає боротися з дефіцитом заліза у грунті

Залізо сірчанокисле затримує розпускання бруньок, що допомагає рослинам пережити період весняних заморозків

Інструкція, спосіб застосування, склад, дозування та норма витрати препарату Залізний купорос 3 кг

Діюча речовина: сульфат заліза (FeSO4) - 53%.

Культура/Шкідливі об'єкти         /Норма витрат/Норма витрати робочого розчину/Максимальна кількість обробок/Строк останньої обробки

Яблуня          Парша, іржа, борошниста роса, септоріоз, моніліоз, мохи, лишайники          300-600 г на 10 л води     1 л/дерево (до повного змочування)          2          За 60 днів до збирання врожаю

Смородина   Борошниста роса, септоріоз, бокальчаста іржа, антракноз, мохи, лишайники            300-600 г на 10 л води         0.2 л/кущ (до повного змочування)           2          За 60 днів до збирання врожаю

Виноград      Мілдью, борошниста роса, антракноз, бактеріальний рак, чорна плямистість, сіра гниль            300-400 г на 10 л води         0.2 л/1 м2 (до повного змочування)

Все про застосування залізного купоросу в садівництві

Застосування залізного купоросу в садівництві - цілком виправданий крок, що дозволяє підвищити захист рослин без накопичення шкідливих речовин в їх тканинах. Розібратися, як його розводити, зовсім не складно - інструкція і пропорції є на упаковці, крім того, можна знайти додаткові матеріали, таблиці. Зазвичай проводиться обробка саду восени і обприскування дерев навесні, але є й інші моменти, коли неможливо обійтися без використання сульфату заліза.

Особливості

Залізний купорос - хімічна сполука, відома як сульфат заліза, має формулу FeSO4. Ця речовина відноситься до фунгіцидів - речовин, що використовуються для боротьби з грибковими захворюваннями рослин. Залізний купорос має контактну дію, без накопичувального ефекту. Він не накопичується в частинах рослин, що дозволяє виключити негативні прояви в період вегетації.

Залізо - мікроелемент, необхідний рослинам для правильного проходження клітинного обміну. Саме воно впливає на освіту хлорофілу, забезпечує достатнє вироблення цієї речовини. Залізний купорос має вигляд кристалічної речовини із зеленуватим відтінком. Його структура не прозора, специфічний запах відсутній. Кристали повітропроникні, легко розчиняються в теплій воді, при промисловому виробництві для господарських цілей частка основної речовини у складі препарату повинна бути від 54% і більше.

Застосування залізного купоросу в садівництві досить різноманітне. Серед найбільш поширених причин для його використання можна виділити такі.

Покращення складу ґрунту. Залізний купорос ефективний при додаванні в грунт з високим вмістом карбонатів, фосфору, магнію або солі.

Профілактика грибкового ураження. У цьому випадку використовується слабоконцентрований розчин з вмістом сульфату заліза в обсязі 1-3%.

Лікування грибкових хвороб. Потрібне неодноразове обприскування. 1 обробки вистачає приблизно на 14 днів.

Боротьба з мхами і лишайниками на стовбурах дерев. Також фунгіцидна обробка допомагає впоратися з ними на будь-яких дерев'яних будівлях.

Хлороз рослин. Тут можна проводити профілактичну обробку або лікування. Здійснюється полив під корінь, обприскування рослин. Залізний купорос ефективний тільки при неінфекційному хлорозі.

Боротьба з комахами-шкідниками. Тут розчин використовується в 5% -ій концентрації.

Лікування дупел, обробка ран на стовбурах. Дезінфекційні та в'яжучі властивості засоби дуже високі.

Залізний купорос добре підходить для сезонного застосування. Їм дерева і чагарники можна обробляти при температурі не нижче 0 градусів за Цельсієм. Далеко не всі фунгіциди мають цю гідність.

Крім того, він підходить для дезінфекції вигрібних ям куди краще, ніж хлорка, безпечний для навколишнього середовища.

Як правильно розводити?

Дотриматися правильних пропорцій при змішуванні залізного купоросу з водою для різних культур допоможе спеціальна таблиця. Існують й інші важливі моменти. Наприклад, якщо пропорції порушені і концентрація перевищує рекомендовані показники, обробка може бути небезпечна для рослин. Досвідчені садівники вважають, що краще розвести і розчинити речовину в менших дозуваннях, ніж погубити посадки.

Перш ніж приготувати розчин своїми руками, варто вивчити наступні рекомендації.

Кісточкові культури обробляються тільки по лозі або голим гілкам. Зазвичай концентрація не перевищує 3%, тобто на 10 л води потрібно розвести 300 г порошку. Обприскування ведеться в осінній період.

Насінечкові культури обробляють навесні. На площу в 100 м2 потрібно близько 10 літрів розчину в концентрації 4-5%.

Боротьба з цвіллю, мхами, лишайниками. Тут використовується найбільш концентрований розчин з вмістом залізного купоросу 5-6%.

За відсутності терезів можна орієнтуватися при приготуванні розчину на інші мірки. Наприклад, для приготування 2% розчину потрібно 5 столових ложок сухого порошку на 10 л води. Розчин вийде яскраво-помаранчевим. Варто врахувати, що всі норми вказані для сухого порошку, що містить 53% залізного купоросу.

Приготування препарату краще проводити в теплій воді. Так кристали набагато краще розчиняться. Воду краще брати талу або дощову, найм'якшу. Не можна готувати розчин у металевому посуді, краще взяти пластикову ємність. Додавати порошок потрібно поступово, малими дозами, перешкоджаючи дерев'яною лопаткою, можна приготувати концентрат в 1-2 л, а потім розвести його до потрібного обсягу.

Обробка повинна проводитися у весняний і осінній період не випадково. Залізний купорос згубний для зеленого листа, викликає опіки його тканин. Дози розчину з концентрацією 3-5% мають дуже кислу реакцію.

Крім того, весняна обробка дозволяє уповільнити період вегетації рослин на термін близько 7 днів. Це можна використовувати для захисту ніжних нирок від можливих заморозків.

Інструкція щодо застосування

Особливості застосування залізного купоросу багато в чому пов'язані з властивостями цього препарату. Навесні і восени його застосовують по-різному, розбавити розчин можна в малій концентрації або зробити його більш міцним. Для малини та інших чагарників потрібно вибирати одне дозування, для листяних дерев і для хвойників - інше. Санація від хвороб, від шкідників також проводиться за суворо певними правилами - так, щоб не завдати шкоди рослинам.

Обробка виноградної лози

Мабуть, це найпопулярніша сфера застосування залізного купоросу. Для лози, вразливої до багатьох хвороб, такий захист є обов'язковим. Навесні обприскування виконується розчином у слабкій концентрації, восени санація проводиться повторно, незадовго до настання заморозків. Також можлива позакоренева обробка.

Навесні, відразу після зняття з лози укриття потрібно виконати обприскування. Підійде слабоконцентрований склад з вмістом не більше 1% залізного купоросу. Перед зимівлею потрібен більш надійний захист. Оптимальна концентрація розчину складе 3-5%, її ж застосовують у боротьбі зі шкідниками, а також при одіумі, плямистості.

При хлорозі використовують 0,05% суміш води і залізного купоросу. Коренева підживлення теж можлива. Для цього у воді розчиняють 10-15 г (половину столової ложки) речовини на 10 л рідини.

Корисна така добавка для винограду, що демонструє слабкий приріст лози, поблідання листя, уповільнене дозрівання грозд'єв. Підживлення можна поєднати з плановим поливом.

Обробка дерев

Для плодових дерев обробка залізним купоросом може використовуватися як захід захисту від комах-шкідників, лишайників. Уражена деревина і кора очистяться від наростів вже до літа. Крім того, при правильному застосуванні можна домогтися загального поліпшення стану рослин. Вони виглядають здоровими, сильніше плодоносять, підвищують якість плодів.

Обробити листяні породи навесні можна в концентрації 5-7% (500-700 г порошку на 10 л) ще до появи нирок. Оптимальний час для цього - ранкові або вечірні години. Обприскування проводиться і восени. Важливо знати: в розчин категорично не можна додавати вапно - вона потрібна для з'єднання з мідним купоросом. Прикореневий полив проводиться у весняний період. Тут застосовується 1% розчин, проводиться полив з витратою близько 3 л на 1 м2.

Наведемо також окремі рекомендації з обприскування для різних плодових культур.

Яблуні і груші. Обприскування проводиться 3% розчином, дворазово, з перервою в 2 тижні. Зрошення не повинно здійснюватися після появи зеленої маси.

Айва. Залізний купорос в 1% концентрації допомагає позбавити плодові дерева від таких небезпечних захворювань, як моніліоз, парша. На 1 рослина витрачається близько 2-5 л розчину, по завершенні цвітіння санація вже не проводиться.

Персик, абрикос. Потребують обприскування 1% розчином в обсязі по 2-3 л на 1 дерево. Обробка виконується тільки ранньою весною.

Слива, черешня, вишня. Перша обробка потрібна до появи листя, друга - після завершення цвітіння. На 1 дерево потрібно 2-3 л кошти.

Залізний купорос підходить для обробки хвойних рослин. Для них фунгіцидна обробка є практично єдиним способом ефективного захисту від цвілі, гнили, інших видів поразок. Обприскування кори на стовбурі і гілках проводиться восени. Також можлива обробка дупел і ран в якості міри дезінфекції, лікування.

Обприскування квітучих чагарників

Плодоносячі та квітучі чагарники можна обприскувати виключно одноразово, у весняний період. Залізний купорос допомагає забезпечити захист і лікування від антракнозу, різних видів плямистостей. Для смородини, малини, крижовника важливо не упустити момент до появи листя. На чагарник витрачається 1-2 л розчину з концентрацією 1%.

Обробка саду восени

У саду залізний купорос може застосовуватися досить широко. Наприклад, кущовим і плетистим трояндам показано весняне обприскування з концентрацією розчину 1-3%. Можлива протигрибкова обробка після цвітіння. У цьому випадку суміш готується з 50 г залізного купоросу на 10 л води. Осіння обробка допомагає захистити рослини перед зимівлею. Полуниця теж потребує захисту від хвороб і шкідників. При боротьбі з грибками, що провокують розвиток болісної роси, сірої гнили, фітофторозу, плямистості, використовується 0,3% розчин сульфату заліза. Його додають до органічного підживлення, вносять під корінь восени, після збору врожаю.

Для зменшення ризиків повторного розвитку захворювань потрібно ретельно прибирати пале листя перед зимівлею. Осінь - найкращий час для обробки зрізів і ран на деревах. Виявлені після скидання листя тріщини на поверхні кори дезінфікують 1% залізним купоросом за допомогою кисті. Для дезінфекції глибоких ран і дупел буде потрібна більш висока концентрація речовини. Тут потрібен 10% залізний купорос.

 

Ціна вказана за  оброблення для клієнтів що знаходяться на обслуговуванні території: https://baron-invest.com/ua/advert/diyalnist-u-sferi-administrativnogo-obslugovuvannya/sadivniki/poslugi-z-kompleksnogo-obslugovuvannya-teritori-sadivnik-ta-pribirannya-teritori-ki-va-ta-ki-vs-ko-oblasti

 

Ціна за оброблення для клієнтів що не знаходяться на обслуговуванні території складає 400 грн.

Ad rating

0.0
5 stars 0% Perfectly
4 stars 0% Very good
3 stars 0% Normal
2 stars 0% Poor
1 star 0% Terrible

Customer review

No reviews yet (